Anasayfa   /   Hizmetler

Havayolu TaşımacılığıServex; sahip olduğu IATA lisansı ve üyelikleriyle tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı ve önemli havayolu şirketleriyle yaptığı özel anlaşmalarla, 177 ülke ve 600’ e yakın lokasyonda müşterilerine hava taşımacılığında en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmak için çalışmaktadır.

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Mükemmellik

Servex, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunmaktadır. Servex; sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hava taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme, paletleme ve sigorta gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ürün Tipleri

Servex hava taşımacılığı çözümleriyle; genel kargodan bozulabilir kargoya, tehlikeli maddeden askılı tekstil ürünlerine, proje taşımacılığı kapsamında ağır tonajlı ürünlerden gabari dışı ürünlere, canlı hayvandan fabrika taşımalarına, havaleli özel taşımalara kadar farklı sektörden pek çok ürün tipinin hızlı ve güvenli bir şekilde direkt veya charter hizmetlerle taşınmasını sağlamaktadır.

Konteyner
Servis Tipleri

Hava taşımacılık çözümlerinde yeni rotalarda konsolidasyon hizmet ağını daha da genişletmeyi hedefleyen Servex, müşterilerinin hız ihtiyaçlarına göre Standart hizmetin yanı sıra, farklı havayolu alternatifleriyle Ekspres hizmetler de sunmaktadır.

Uçuş Planlamalarınızda Farklı ve Düşük Maliyetli Alternatifler

Servex müşterilerinin pazar rekabet koşullarında, ürününü en uygun şartlarda müşterisine ulaştırması için, başta Orta Doğu ve Avrupa olmak üzere Amerika ve Uzak Doğu’da yerleşik konsolidasyon merkezleri ve tüm dünyayı kapsayan geniş acenta ağıyla kara-hava, deniz- hava gibi farklı taşımacılık modelleri sunmakla kalmayıp, müşterileri adına uçuş planlamasında farklı alternatifler üreterek, maliyet avantajı da sağlamaktadır.

Geniş Acenta Ağı ile Yerleşik Lokasyonlar

Dünyanın tüm havalimanları arasında direkt, transit ve cross taşımacılık hizmetleri veren Servex, ithalatta Uzakdoğu ve İngiltere, ihracatta Suudi Arabistan, Katar, Almanya ve Amerika konsolları ile uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır. Servex yüksek standartlarda hizmet kalitesini Network üyelikleriyle genişletmiş; Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da varlığını güçlendirmiştir.